Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Rašiklis Classic Sport (tamsiai mėlynas). Kaweco

Rašiklis Classic Sport (tamsiai mėlynas). Kaweco

Kaweco yra išskitinės kokybės rašymo priemonių gamintojas. Jau daugiau nei šimtą metų gaminantis parkerius, turinti itin gausų pasirinkimą – tiek įvairių modelių, tiek spalvų. Šių kompaktinių rašiklių sportinis stilius pranoksta laiką ir yra toks pat patrauklus šiandien, kaip tada, kai jie buvo sukurti prieš daug metų (pirminis dizainas sukurtas 1935 metais!). Kiekvienas rašiklis yra kompaktiškas, bet labai patogus ir dealaus ilgio rašant, kai užsideda kamštelis. Taigi Kaweco šūkis “mažas kišenėje, puikus rankoje”. Pagaminta Vokietijoje.

Norime pradėti nuo kelių variantų, kad Tu įvertintum ar Kaweco tiks ir tau. Kaweco renkasi stiprūs ir žinomi žmonės, Kaweco rašymo priemonių kainos ir kokybės santykis yra tiesiog nuostabus. 

Kaweco - kokybiški ir gero dizaino vokiški rašymo instrumentai nuo 1883 m. Unikalus jų aspektas yra aštuonkampės formos korpusas sutinkamas daugumoje Kaweco rašiklių serijų. 

Dydis: 10,5 cm

Medžiaga: Plastikas. 

 

 

  • Gamintojas: Kaweco
  • Prekės kodas: 10001743
  • Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
  • 22.99€
  • Be PVM: 19.00€

Žymos: tušinukas