Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Privatumo politika

Asmeninę informaciją šioje internetinėje parduotuvėje prašome pateikti tik pildant užsakymą.

MB Tavo konceptas įsipareigoja neperduoti Tavo asmeninės informacijos trečioms šalims, išskyrus tada, kai tai yra būtina dėl prekių pristatymo.

Šioje elektroninėje parduotuvėje nerenkama jautri informacija (pavyzdžiui, Tavo asmens kodas).

Tavo elektroninį pasta arba telefoną marketinginiais tikslais naudosime tik su Tavo sutikimu.

 

SLAPUKAI

 

Sutikimą, kad Jums lankantis mūsų puslapyje veiktų slapukai, Jūs patvirtinate užėję į mūsų puslapį. Taip pat galite ir nepatvirtinti sutikimo, tokiu atveju slapukai bus deaktyvuoti.

Kodėl slapukai yra gerai? Slapukai padeda Jums naršyti interneto svetainėse - jie įsimena informaciją, kurią Jūs suvedate puslapyje, atsimena, kas Jums puslapyje patiko - taip kitą apsilankymą mūsų puslapyje jie padaro patogesnį bei greitesnį. Jie mums naudingi kaip papildoma informacijos rinkimo priemonė.

Kodėl mes naudojame slapukus? Nes norime, kad puslapis Jums būtų kuo patogesnis bei naudingas. Mums tai yra dar viena informacijos teikimo priemonė. Slapukų naudojimo bet kada galite atsisakyti, arba jau užėjus į puslapį nesutikti su jų naudojimu.

Tiesioginė rinkodara (reklamos siuntimas) Bet kokią reklamą ar naujienų elektroninius laiškus, ar panašaus tipo rinkodarinę informaciją Jums siųsime tik su Jūsų sutikimu - jei perkant pažymėjote, jog neprieštaraujate gauti naujienas ir akcijas iš mūsų, arba užsiregistravote prie naujienlaiškių prenumeratos - tada tokią informaciją iš mūsų gausite, jei ne - be Jūsų sutikimo nieko Jums nesiųsime.

Jeigu norite, jog ištrintume bet kokius duomenis apie Jus, kreipkitės į tavo@conceptyou.lt ir mes iš savo sistemos pašalinsime bet kokią likusią informaciją apie Jus.

 

PUSLAPIO STATISTIKA

 

Mes nuolat stengiamės tobulinti savo internetinį puslapį – elektroninę parduotuvę www.conceptyou.lt. Šiam tikslui dirbame su marketingo įmonėmis bei profesionalais, bei naudojame puslapio statistinę informaciją, kurią pagrinde renkame Google Analytics įrankiu - t.y. mes matome kiek žmonių apsilanko mūsų puslapyje, iš kokių miestų ar šalių lankosi, kaip ilgai užsibūna mūsų puslapyje, kuriuose pirkimo žingsniuose kyla daugiausiai trikdžių ir pan.

Ši informacija mums yra grynai statistinė - ją mes naudojame puslapio tobulinimui, trikdžių šalinimui ir stengiantis, kad puslapis būtų kuo patogesnis bei naudingesnis Jums. Asmeniškai nestebime nei vieno iš puslapio vartotojų, bet kokia informacija iš Google Analytics mums yra tiesiog statistinė. Norime pastebėti, kad nematome, kas lankosi, negalime identifikuoti lankytojų, matome tik statistinę informaciją kiek, iš kur ir kada vartotojai lankosi mūsų puslapyje. Galime garantuoti, kad nematome, kada ar iš kur Jūs asmeniškai lankotės mūsų puslapyje, mums prieinami tik statistiniai duomenys.