Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Prekių grąžinimas

Norėdami grąžinti įsigytą prekę, informuokite mus el.paštu milda@conceptyou.lt, tą reikia padaryti per 14 dienų nuo prekės įsigyjimo.

 

Gavę Tavo prašymą grąžinti prekes, mes per 1 darbo dieną atsiųsime prekių grąžinimo aktą. Jei per 1 darbo dieną akto iš mūsų negausite – rašykite mums Facebook ar Instagram profiliuose ARBA skambinkite +370 656 14 361.

 

Prekių grąžinimus siūlome visų pirma daryti paštomatu. Kai susisieksime su Jumis siųsdamos prekių grąžinimo aktą, taip pat sutarsime ar grąžinimas paštomatu tinkamas, koks paštomatas patogus.

 

Siuntoje turi būti:

- tvarkingai supakuotos prekės originaliose pakuotėse,

- užpildytas grąžinimo aktas.

Grąžinimo kaina: 3 eur.

Grąžinimo kaina bus išskaičiuota iš grąžinamos Tau sumos.

 

Jei užsakei prekes – dovaną ir mes atsiuntėme užsakytas prekes supakuotas kaip dovaną, dovanų pakavimo kaina bus išskaičiuota iš prekių grąžinimo sumos. T.y. sumokėtos sumos už pakavimą neatgausite.

 

Prekių išvaizda grąžinant prekes:

- prekės turi būti originaliose pakuotėse. Jos turi būti nepažeistos, ant jų negalima rašyti adreso, lipinti grąžinimo lipduko, apklijuoti lipnia juostele, negalima prekių grąžinti nesupakavus į kitą pakuotę.

- prekės turi būti nesugadintos ir nepanaudotos.

- prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nenuplėštos plėvelės, nesubraižyta, neapklijuota, nepažeistos etiketės ir kita).

- jei įsigyjote dovanų rinkinį – jis grąžinamas pilnai visas, nebent raštu sutariama kitaip.

- jei prekė sudaryta iš rinkinio – grąžinamos visos jo dalys.

- grąžinamos prekės turi būti tvarkingai supakuotos į atskirą pakuotę, apklijuotos, kad pakuotė neišsiardytų.

- gavę sugadintą pakuotę ar prekę, kuri neatitiks grąžinimo taisyklių reikalavimų, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais, bus tariamasi individualiai.

- jei prekė yra sugadinama klientui ją grąžinant pardavėjui, už sugadinimą atsako klientas. Tokiu atveju pinigai nėra grąžinami ir dėl prekės atsiėmimo iš pardavėjo tariamasi individualiai.

 

Pinigų grąžinimas. Jei prekės grąžintos tinkamos kokybės, pinigus grąžinsime per 7 darbo dienas nuo grąžinamo prekių gavimo į mūsų sandėlį.

Prekių grąžinimui taikomas Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymas „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.