Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

O kodėl ne? Mesk darbą, keisk karjerą, kurk verslą

Posted by administratorius 2020/12/02 0 Komentarai Planavimas,

O KODĖL NE? MESK DARBĄ, KEISK KARJERĄ, KURK VERSLĄ

 

Esminis ir vienintelis klausimas, kurį visų pirma turi sau užduoti – o kodėl ne? Jei esi tokioje situacijoje, kurioje tau pačiai bloga nuo savęs – nuobodus darbas, neįdomi profesija, neišpildytos svajonės, nuolatinė savikritika ir graužatis – tiesiog atlik šį trumpą pratimą – BŪTINAI RAŠTU – ir gali viskas susidėlioti į vietas.

Tad paimk popieriaus lapą – viršuje užsirašyk O KODĖL NE ir vardink, vardink kol baigsis fantazija, baimės, stereotipai, pasitikėjimo trūkumo akibrokštai. O tada kiekvienai priežasčiai sugalvok, kas blogiausio gali atsitikti dėl to ir kartu pagalvok – kaip galėtum tai išspręsti.

Išeisiu iš darbo – neturėsiu pajamų kas blogiausio gali nutikti? – labai neturėsiu pinigų, negalėsiu susimokėti už nuomą – kaip galėtum tai išspręsti? Galėčiau pagyventi pas tėvus (nenorėčiau, bet galėčiau), galėčiau nuomotis kambarį su kitais (nenorėčiau, bet galėčiau), galėčiau pagyventi pas draugę (nenorėčiau, bet vėlgi – galėčiau).

Man nepavykskas blogiausio gali nutikti? – prarasiu investuotas santaupaus ir tapsiu pajuokų objektu – kaip galėtum tai išspręsti? Galėčiau grįžti dirbti į esamą profesiją, susirasčiau naują darbą, pradėčiau iš naujo. Ir ar tikrai tapsi pajuokų objektu? Tikrai draugai ir šeima Tave visada palaikys, o visi kiti – visada prisimink, kad pasaulyje gyvena daugiau nei 7 milijardai žmonių ir visiems visada neįtiksi, kažkam – patikėk – pasirodysi juokinga net ir sėdėdama esamoje vietoje.

Mano idėja keista – nežinau kaip kiti sureaguos kas blogiausio gali nutikti? – žmonės nepirks, buvę klasiokai apkalbės.. grįžtam prie praėjusių punktų – nepirks, nepaeis – pradėsi iš naujo, susirasi darbą, pradėsi kitą verslą, o dėl tų piktų klasiokų – grįžtam prie 7 milijardų.

Palūšiu ties pirmom kliūtim kas blogiausio gali nutikti? – net gerai nepabandysiu, visi galvos, kad aš nevykėlė. Kaip galėčiau tą išspręsti? Skaityti motyvacines knygas, naudotis planuotėmis, sekti verslumą, pokyčius skatinančius blogus, dėliotis planą žingsnis po žingsnio, įsirašyti į verslumo grupes facebooke, dalintis idėjomis ir rūpesčiais su draugais – jie visada pastūmes ir padės,o gal labai realių patarimų turės.

Tai yra realios mūsų kliūtys, kurias mes įsivardinom ir jas savo lapuose išsprendėm. Išspręsk jas ir tu – sau, pagalvok, ką pasakytum draugei ar draugui, patikėk viskas atrodo dar paprasčiau.

Tad – smagių pokyčių!