Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Kas privalo būti Tavo darbo knygoje?

Posted by administratorius 2020/12/06 0 Komentarai Planavimas,

Kas privalo būti Tavo darbo knygoje?

Na apart dienos darbų ir susitikimų, ką išskirtume kaip esminius Tavo tikslų siekimo užrašus, kurie turi atsirasti Tavo darbo knygoje:

-Metų ir mėnesio tikslai. Visi mes turim svajones, turim ilgalaikius tikslus, norus - ne dažnas turi juos užsirašęs, dar retesnis juos išskaido į metų tikslus, ir dar rečiau pasitaiko, kad juos išskaido į mėnesio tikslus, kad paskui juos galėtų vykdyti padieniui. Deja. O toks savo svajonių įgyvendinimas, darbo knygos naudojimas judėti savo tikslų link yra paprasčiausia ir pigiausia priemonė atsidurti ten, kur nori. 

-Įpročių sekimas. Žinom, kad visi ir visos (o ypač metų pradžioje) pasižada kažkaip pasikeisti (na gal beveik visi ir visos:). Tik kad jau sausio gale viskas būna užmiršta, kad taip neatsitiktų - galima savo norimus įgyvendinti (o gal išgyvendinti) įpročius sekti, skaičiuoti, įsivertinti, sau priminti, kad vistik turi tokį papildomą tikslą ir, kaip visada, mūsų nuomone, nieko nėra neįmanomo - tiesiog tereikia pastovumo ir užsispyrimo, o ne 2 savaičių pastangų iškart po Naujų - Tu gali tikrai daugiau ir ilgiau. 

-Idėjų dalis. Savo darbo knygoje atrask kasdien porą eilučių idėjoms užsirašyti, o gal tiesiog pamąstymams, pamokoms. Galbūt peržvelgus mėnesio gale (ką irgi rekomenduojame daryti) pamatysi, jog tas pats kartojasi, pasižymėjus mėnesio gale - metų gale užmetus akį pamatysi, kad apie tą patį galvojai kiekvieną mėnesį ir kaip vystei tą mintį. O gal gims kažkas naujo ir nuostabaus?

-Biudžetas. Bankų apklausos ir tyrimai rodo, kad mažai žmonių iš tiesų moka planuoti savo biudžetą - gal nori 2021-us metus paskelbti biudžeto planavimo metais? 

-Priminimai dėl sveikatos patikrinimų. Visi mes sveiki ir niekam nereikia pas gydytojus, kol...neprireikia. Tad imk ir susidėliok vizitus pas gydytojus, priminimus pas juos užsirašyti, kad nereiktų sekantį kartą pas ginekologę nusukti akių ir bandyti prisiminti, kada ten paskutinįkart buvai ("tikrai ne pernai???").