Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Kaip pradėti pirmadienį?

Posted by administratorius 2021/02/01 0 Komentarai Planavimas,

Kaip pradėti pirmadienį, kad jis "užturbintų" visą savaitę? 

 

Daug kam pirmadienis yra švelniai tariant nemėgstama diena, o net jei pirmadienį visai sėkmingai pakenti - kartais būna gana sunku įsivažiuot, grįžti į darbingą ritmą. Atrodo, kur dingo motyvacija, užsidegimas ir energija.. 

 

1. Planuok pirmadienį - penktadienį. Esminis patarimas, kuris labai gerai veikia. Penktadienio darbo gale susidėliok darbų prioritetus pirmadieniui, pasižymėk tikslus ateinančiai savaitei, kad prisėdus prie darbo stalo pirmadienio rytą beliktų pradėti daryti, kas surašyta, o ne stengtis prisiminti, kuo baigei praeitą savaitę, ką būtinai turi padaryti šiandien, galbūt prišokti prie neskaitytų laiškų ir išvis pamiršti tai, ką žadėjai padaryti penktadienį. Taip pasimeta ir vykdomi tikslai, nėra nuoseklumo, sumažėja produktyvumas, nes vietoj to, kad pirmadienis taptų praėjusios savaitės tąsa - jis tampa atskiru tingiu ir lėta judančiu organizmu.

2. Pradėk dieną savo ritualu. Nieko nėra blogiau nei pirmadienis pradėtas chaose, vėluojant, pramiegojus, praleidus pusryčius, apsiliejus kava, nusikeikus klientui į ragelį ir susipykus su antra puse. Taip sakant, pasikrauni daug...visai savaitei. Tad jei siūlom kasdien ryte rasti lėto laiko sau, pirmadieniais tas yyypač svarbu. Atsikelk bent šiek tiek anksčiau, susiruošk, užmesk akį ar mašina ne apsnigta pusnyje (nes gi labai smagu, kai ir taip vėluoji išlėkt į kiemą ir pamatyt, kad dar ir mašiną teks šveisti nuo ledo), lėtai papusryčiauk ir ramiai išjudėk iš namų. Gera pradžia - pusė darbo?

3. Savaitgalį atsipalaiduok. Visai kita energija pradėsi savaitę jei savaitgalį būsi praleidus lauke, pabendravus su draugais ar šeima, perskaičius įdomią knygą, pasigaminus įdomią vakarienę, pasilepinus, pasportavus - žodžiu, ką tik nori veikus, bet prapūtus smegenis ir atsipalaidavus. Prisimink - gyvenime svarbus balansas, tad tegu savaitgaliai nurauna stogą savo smagumu, įdomybėm ar zen ramybe, kad pirmadieniai būtų max produktyvūs. 

4. Nepamiršk mėgiamo gėrimo. Gerai, ne pusę pirmo pusdienio praleist su kolegėm prie kavos puodelio čiauškant, bet tiesiog pradedant darbo dieną su mėgiama kava. Įsivaizduok - pailsėjai savaitgalį, atsikėlei laiku, rytas ramus, muzika skamba važiuojant mašina, viską spėji, atvažiavus į darbą viskas suplanuota ir aišku, papunkčiui surašyta, ką turi nuveikti šį pirmadienį, o dar sėdi prie kompiuterio su mėgstama kava - na ar ne tobula?

5. Apranga. Pirmadienis turėtų būti turbūt patogiausia diena savaitėje, na gal galėtų rungtyniauti su penktadieniu, bet iš esmės - pasistenk pasirūpint, kad pirmadienį net nekiltų mintis sukti galvą, kam aveis tuos aukštakulnius, kodėl bruklinais į tą sijoną, ar, po velnių, su tom dirbtinės odos kelnėm ir šalta, ir nepatogu.