Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Kaip darbo knyga gali tapti tobula dovana savo antrai pusei?

Posted by administratorius 2020/12/06 0 Komentarai Kelionės,

Kaip darbo knyga gali tapti tobula dovana savo antrai pusei?

Sakysi neįdomu? Sakysi tokia dovana tik kolegai ar klientui? Patikėk - darbo knyga gali būti ideali dovana antrai pusei. Kaip? Štai mūsų idėjos, kad ne tik per šventes nustebintum savo vyrą ar žmoną, bet stebintum ir visus ateinančius metus:

-Citatos - įrašyti citatas, kurios patiktų antrai pusei, galbūt žinai, ką jis/ji mėgsta skaityti, mėgstamiausių autorių citatos būtų taip pagalvota!, gal mėgstamų dainininkų, įžymių žymių pasisakymai. Motyvuojantys šūkiai ir palaikymas taip pat būtų nuostabus būdas priminti, kad visada esi šalia. 

-Datos - sužymėtos romantiškos jūsų datos, galbūt kaip linksmi priminimai ("už savaitės metinės - pasirūpink dovana"), o gal tiesiog kaip priminimai, kad apskritai tokie dalykai buvo (pirma jūsų kelionė, pirma jūsų vakarienė restorane ar pirmas jūsų kinas).

-Nuotraukos - nepersistengiam, nes nuotraukos labai išstorina darbo knygą, bet pora nuotraukų tikrai galėtų ten atsidurti. 

-Lipdukai ar linksmi Tavo ranka nupiešti paveiksliukai. Ne kasdien ir ne kas antrą dieną, bet esame tai išbandžiusios - net pati pamiršti, ko ten prirašei ir pripaišei, o jis atsiunčia daug šypsenėlių su nufotografuotu Tavo nupieštu piešinuku. 

-Pasiūlymai - paklausyti dainos (užrašytas dainos pavadinimas) ar rezervuoti staliuką restorane. Gali būti kas tik nori - juk Tu pažįsti savo antrą pusę ir žinai, kas jam būtų malonu. 

Na - pripažink - tokia darbo knyga - išties nuostabi dovana. Tik patariam nepersistengti - darbo knyga yra vistik darbo planavimui ir tikslų siekimui, maloni viena kita staigmena yra labai smagu ir dėmesinga, bet širdelėmis pripiešta, rožine spalva nuspalvinta ir nuotraukų albumu paversta darbo knyga gali likti tiesiog nenaudojama.