Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Kaip išsirinkti darbo kalendorių?

Posted by superadministratorius -0001/11/30 0 Komentarai Planavimas,

Nauji metai - naujas darbo kalendorius. O gal TAVO "nauji" darbo metai prasideda rugsėjį? Kaip išsirinkti tinkamiausią darbo knygutę?

 

Dažnai girdime klausimą, kuris darbo kalendorius yra geriausias. Deja, nenorime nuvilti, bet nežinome koks TAU yra geriausias. Darbo knygutės pirkimas yra labai asmeniškas sprendimas, pagrįstas tik TAVO pasirinkimais, tavo stiliumi ir gyvenimo būdu.

 

 

Darbo knygutė nėra "one size fits all" tipo, tai labai individualus pasirinkimas. Tai kas tinka interjero dizainerei, savo darbo knygoje sutalpinančiai visus projektų aprašymus ir idėjų vizualus, gali visai netikti tai, kuriai svarbu užfiksuoti visus susitikimų laikus su klientais.

 

Pasistengsime sumažinti TAU galvos skausmą, renkantis iš daugybės pasiūlymų, skirtingų dizainų, dydžių ir funkcijų. Kol dar nesusikuko galva ir nedingo noras išsirinkti tinkamiausią darbo knygutę, dalinamės keliais patarimais, kaip išsirinkti geriausią savo gyvenimo būdo planuotoją.

 
Štai keli kriterijai, kuriuos verta apgalvoti. 
 

DARBO KNYGUTĖS PASKIRTIS

 

Pagalvok kokias funkcijas turėtų atlikti tavo darbo knygutė?

Ar tau svarbu fiksuoti darbo susitikimus? O gal tu nori užsirašyti savo asmeninius tikslus, matuoti produktyvumą? Ar esi doodle'inimo meistrė ir tau svarbu daug papildomos vietos papaišymams? Pagalvok ar tau reikalingas minimalistinis darbo kalendorius ar visa asmeninio tobulėjimo knyga?

 

 

DARBO KNYGUTĖS DYDIS

 

Tau reikia didelio, kuris plačiai atverstas visuomet guli ant darbo stalo? Ar kompaktiško, telpančio į rankinę?

Planuoklio dydis glaudžiai susijęs su kitu svarbiu kriterijumi: kiek tau reikia vidinės erdvės? Labai svarbu kiek daug visko tau reikia užsirašyti kiekvieną dieną ar savaitę. Taip pat įsivertink, koks tavo rašymo stilius (rašai stambiai ir plačiai ar smulkiomis raidėmis). Juk gali rinktis, kur kas antras puslapis skirtas vien tik tavo užrašams. Vidinių puslapių dizaino ir struktūros pasirinkimų yra labai daug.

 

 
 

MĖNESIAI, SAVAITĖS AR DIENOS

 

Nuspręsk ar tau reikia mėnesinio, savaitinio ar dienos planuoklio.

Tai priklauso nuo tavo būdo, įpročių ir darbo pobūdžio. Jeigu mėgsti planuotis kiekvieną dieną arba kasdien rašai klientų vizitus, tau pasitarnaus vienos dienos planuoklis. Galbūt darbų efektyvumui naudoji el. programėles, o planuoklį naudojo tik bendram įvykių fiksavimui? Tokiu atveju puikiai pasitarnaus savaitinis ar mėnesinis planuoklis.

 

Visus tipus mūsų puslapio e-parduotuvėje gali nusifiltruoti Darbo knygų skiltyje - turime darbo knygų kiekvienam poreikiui. 

 

 

DIZAINAS

 

Na čia turbūt jau skonio reikalas!

 

Bet čia gali pagalvoti koks viršelis tau būtų praktiškiausias? Galbūt šviesus arba medžiaginis tau bus per daug teplus? O galbūt ieškai tokio, kuris atspindėtų tavo asmenybę ir stilių? Na, jei sunku apsispręsti, tuomet klasikinis juodas pasiteisins visada.

 

  

Tikimės šie keli patarimai padės sumažinti pasirinkimų spektrą ir bus lengviau žiūrinėtis savo naujo 2021 metų kompaniono!

 

Užsuk čia ir galbūt rasi TAU tinkamiausią planuoklį!

 

Tavo Concept.YOU