Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Dienos, savaitinė ir mėnesinė darbo knyga?

Posted by administratorius 2020/12/06 0 Komentarai Planavimas,

Dienos, savaitinė ir mėnesio darbo knyga - kaip jas naudoti ir kurią išsirinkti? 

 

Dažnai girdima nuomonė, kad dienos darbo knyga yra tiems, kurie turi daug darbų, arba tiems, kurie viską pamiršta ir net smulkiausias užduotis turi užsirašyti. Tame, žinoma, yra daug tiesos. Bet norime dar kartą paskatinti pagalvoti, o gal Tau tiktų naudoti dvi darbo knyga?

 

 

DARBO KNYGA, SUSKIRSTYTA MĖNESIAIS

 

Mėnesinė darbo knyga yra labai gera priemonė tiems, kurie turi mažai susitikimų - iškart prieš akis matai, kada su kuo turėsi susitikti, kurių darbai turi aiškiais pabaigas - lygiai taip pat, iškart visi esminiai darbai prieš akis Tavo mėnesio darbo knygoje, ji nedidelė, lengva nešiotis, be to skatina susifokusuoti - nori nenori, joje netilps tūkstantis darbų darbelių, teks apsiriboti esminiais, o visas smulkias užduotis ir esminių darbų įgyvendinimą palikti užrašų sąsiuviniui ar dieninei darbo knygai.

 

DARBO KNYGA, SUSKIRSTYTA SVAITĖMIS

 

Savaitinė darbo knyga jau šiek tiek atlaisivna rankas, joje gali daugiau pasižymėti, bet lygiai taip pat - vistiek skatina išskirti esminius darbus, esmines užduotis, padeda matyti visą savaitę prieš akis ir efektyviau dėliotis darbus ir resursus, joje sutelpa daugiau susitikimų nei mėnesinėje, mums patinka, kad ji vistiek padeda efektyviai planuoti visą savaitę, nes Tu juk ją visad turi prieš akis.

 

DARBO KNYGA, SUSKIRSTYTA DIENOMIS

 

Dieninė darbo knyga yra labai patogi visiems darbams, sąrašams, pasižymėjimams, idėjoms, susitikimams, citatoms, VISKAM - bet kartais tas viskas užgožia esmę, tad gali naudotis mūsų patarimais, kaip naudotis darbo knyga, kad efektyviai planuotum savo laiką ir produktyviai judėtum savo tikslų link, arba gali pabantyi naudoti dvi darbo knygas.