Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Savaitinė darbo knyga A5 be datų. Terrazzo formos. The Completist

Išparduota Savaitinė darbo knyga A5 be datų. Terrazzo formos. The Completist

Nori susitvarkyti su savo turimu laikui? Ir padaryti tai stilingai? Tada būtent ši darbo knyga yra Tau. Išskirtinės kokybės, modernaus ir nenuobodaus dizaino, terrazzo raštais dekoruotu viršeliu, kontrastingu šviesiu persikiniu vidiniu viršeliu Didžiojoje Britanijoje pagaminta darbo knyga yra kaip tik tai, ko ieškai. Svarbus ypatumas: ji be datų. Ir nors kai kuriems tai gali pasirodyti kaip trūkumas, bet ji taps tikru išsigelbėjimu tiems, kurie dirba nestandartinę (pirmadienis-penktadienis) darbo savaitę, tiems, kurių darbas priklauso nuo sezonų, kurie dirba per savaitę vos kelias dienas, kurie nemėgsta nepanaudotų savaitgalių puslapių, arba apskritai tiems, kuriems labai patiko šios darbo knygos dizainas ir jie nori savo laiką susiplanuoti tik pagal save. O gal tiesiog nori naują darbo knygą naudoti jau nuo dabar? Nelaukti sausio 1-osios ar rugsėjo 1-osios, būk pirmasis su nauja darbo knyga, nes ją pradėti gali...nuo šiandien.

Darbo knygoje yra 144 puslapiai arba 52 savaitės.

 

Darbo knygos tipas: savaitės (vienas savaitė per du puslapius)

Viršelis: pastorintas popierinis:

Dydis: 14.8 x 21. 

Puslapiai: 144.

Datos: be datų.

Staigmena: atkeliaus su priderintu knygos žymekliu.

Ypatumas: specialiai įrišta taip, kad atvertus neužsiverstinėtų.

 

Šią darbo knygą sukūrė šeimos verslo atstovai, Didžiosios Britanijos muzikinių knygų gamintojai. Jo lapai pagaminti būtent iš muzikos knygų lapų. 

Atkeliauja įpakuotas į popierinį įpakavimą tad drąsiai gali tapti ir malonia smulkmena raštines prekes mėgstančiai draugei ar draugui.

  • Gamintojas: The Completist
  • Prekės kodas: WP007
  • Turimas kiekis: Išparduota
  • 20.99€
  • Be PVM: 17.35€

Žymos: darbo knyga