Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Sieninis kalendorius POCO MINI

Sieninis kalendorius POCO MINI

2022 SIENINIS KALENDORIUS “MINI”

Dydis: 21x22cm

Planavimas yra kelias į sėkmę. O kai kalendorius patogus ir kabo matomoje vietoje, kelias į sėkmę, tikslus ir svajones tampa tiesesniu! Kalendoriaus autorė Miglė turi įtemptą ir ilgą dienotvarkę, visada žymisi planus, užduotis ir darbus, kad tik ko nors nepamirštų! Tad kalendorius yra sukurtas, atsižvelgiant į veiklių žmonių poreikius ir išbandytas praktiškai! Šis kalendorius skirtas ne tik žymėti svarbius gyvenimo įvykius, bet ir auginti, stebėti save, savo pasiekimus, nesėkmes bei visą supantį pasaulį. Stumtis iš komforto zonos, planuoti savo asmeninius/verslo metų, mėnesio savaitės, net ir dienos tikslus. Kelti sau iššūkius ir motyvuoti save! Tad čia ne šiaip tušti langeliai, tai – visiška saviugdos bomba! Kaip suprasti? Kiekvieną mėnesį kalendorius skatina išsikelti didįjį mėnesio tikslą. Sakysite nieko naujo, bet kalendoriuje taip pat turite pažymėti, kaip save apdovanosite už pasiektą tikslą. Čia kalendorius su motyvacija! Padorate užduotį, gaunate saldainį (arba ką nors kito, kas jus motyvuoja). Kalendorius taip pat skatina ugdyti mažus gerus įpročius kiekvieną savaitę, o kiekvieno mėnesio pabaigoje apvertę lapą rasite klausimus refleksijai. Atsakydami į klausimus apžvelgsite praėjusį mėnesį, sudėsite visus taškus ant i ir į kito mėnesio planavimą žengsite kur kas užtrikrinčiau!

Kaip naudoti?

LAISVAI – kalendorius yra nesurištas, todėl gali pasikabinti ant sienos ir matyti net kelis mėnesius vienu met!

SPALVINGAI – dienose žymimus įvykius paįvairink mielais lipdukais, o ilgesnius įvykius – žymėk juostele.

KŪRYBIŠKAI – kalendoriaus viršuje palikta erdvės – tavo užrašams ir improvizacijai. Piešk, klijuok, rašyk – būk laisvas ir kūrybingas!

Taip pat kalendoriuje minimaliai yra pažymėtos mėnulio fazės, kad galėtume pastebėti įdomius gyvenimo fenomenus!

Į komplektą įeina:

- Dėklas kalendoriui, kur galėsi tvarkingai ir stilingai laikyti nenaudojamus lapus

- Kalendoriaus dienos

- 3 rūšių lipdukai

  • Prekės kodas: PocoMini
  • Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
  • 18.00€
  • Be PVM: 14.88€

Žymos: sienos kalendorius