Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Parkeris Brass Sport (žalvario) M. Kaweco

-30% Išparduota Parkeris Brass Sport (žalvario) M. Kaweco

Išskirtinis parkeris mūsų ir Kaweco asortimente – jis pagamintas iš žalvario, kuris su laiku keičia spalvą. Kaweco yra aukštos kokybės rašymo priemonių gamintojas. Jau daugiau nei šimtą metų gaminantis parkerius, turinti itin gausų pasirinkimą – tiek įvairių modelių, tiek spalvų. 

Kaweco Brass Sport rašiklis-parkeris auksinės vario spalvos. Brass Sport atidžiai seka orginalų 1935 metų aštuonkampį dizainą – “mažas kišenėje, didelis rankoje”. Didelio dydžio dangtelio išdėstymas sukuria mažą uždarų rašiklį, bet jį uždėjus ant rašiklio galo norint rašyti – staiga turi pilno ilgio atidarytą rašiklį, kuriuo labai patogu naudotis. Uždarytas rašiklis yra tik 10,5 cm ilgio, o atidarytas jau 13,3 cm. 

Pagaminta iš kieto, tvirto žalvario – kuris su laiku keis spalvą. Sunkus ir labai originalus, prabangiai atrodantis parkeris.

Naudojamas su trumpomis tarptautinio standarto kapsulėmis.


 

Norime pradėti nuo kelių variantų, kad Tu įvertintum ar Kaweco tiks ir tau. Kaweco renkasi stiprūs ir žinomi žmonės, Kaweco rašymo priemonių kainos ir kokybės santykis yra tiesiog nuostabus. 

Kaweco - kokybiški ir gero dizaino vokiški rašymo instrumentai nuo 1883 m. Unikalus jų aspektas yra aštuonkampės formos korpusas sutinkamas daugumoje Kaweco rašiklių serijų. 

Dydis: 10,5 cm

 

Plunksnos dydis: M.

 

  • Gamintojas: Kaweco
  • Prekės kodas: 10000089
  • Turimas kiekis: Išparduota
  • 74.50€
  • 52.15€
  • Be PVM: 43.10€

Žymos: parkeris