Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Skaityti daugiau: Pirkimo sąlygos ir taisyklės.

Parkeris AL Sport (sidabrinis) F. Kaweco

-30% Išparduota Parkeris AL Sport (sidabrinis) F. Kaweco

Kaweco yra išskitinės kokybės rašymo priemonių gamintojas. Jau daugiau nei šimtą metų gaminantis parkerius, turinti itin gausų pasirinkimą – tiek įvairių modelių, tiek spalvų. 

Kaweco AL Sport rašiklis-parkeris sidabrinės spalvos. Al Sport atidžiai seka orginalų 1935 metų aštuonkampį dizainą – “mažas kišenėje, didelis rankoje”. Didelio dydžio dangtelio išdėstymas sukuria mažą uždarų rašiklį, bet jį uždėjus ant rašiklio galo norint rašyti – staiga turi pilno ilgio atidarytą rašiklį, kuriuo labai patogu naudotis. Uždarytas rašiklis yra tik 10,5 cm ilgio, o atidarytas jau 13,3 cm. 

Pagaminta iš kieto, tvirto aliuminio, sveria maždaug 20 g. 

Poliruotas nerūdyjančio plieno antgalis. 

Naudojamas su trumpomis tarptautinio standarto kapsulėmis.


 

Norime pradėti nuo kelių variantų, kad Tu įvertintum ar Kaweco tiks ir tau. Kaweco renkasi stiprūs ir žinomi žmonės, Kaweco rašymo priemonių kainos ir kokybės santykis yra tiesiog nuostabus. 

Kaweco - kokybiški ir gero dizaino vokiški rašymo instrumentai nuo 1883 m. Unikalus jų aspektas yra aštuonkampės formos korpusas sutinkamas daugumoje Kaweco rašiklių serijų. 

Dydis: 10,5 cm

 

Plunksnos dydis: M.

 

  • Gamintojas: Kaweco
  • Prekės kodas: 10000089
  • Turimas kiekis: Išparduota
  • 59.00€
  • 41.30€
  • Be PVM: 34.13€

Žymos: parkeris